HAKKIMIZDA

Firmamızın tarihçesi.

Firmamız 1995 yılında MAR-EL makina adı altında kurulmuş olup sanayinin çeşitli dallarında faaliyetimizi sürdürmekteyiz.
Genel faaliyet alanımız hareket kontrol sistemleri satışı ve uygulama desteğidir.
Bazı sürücü ve kontrol sistemlerini kendi bünyemizde üretiyoruz ama bu yeterli değil hedefimiz stratejik bir ürün olan step ve servo motorları ve sürücülerini  ülkemizde üretmektir.
Laserlerle ilgili faaliyetlerimiz 2000 yılından beri sürmektedir dünyanın en ileri teknoloji ürünü olan fiber laseri ülkemizde üretme çalışmalarımız sürmektedir yakın bir zaman içinde başaracağımıza inanıyor ve çalışmalarımızı devam ediyoruz.
Hedefimiz en yeni teknolojileri ülkemizde üretmek ve bu ürünlerin en faydalı biçimde kullanılması için en ileri düzeyde teknik destek sağlamaktır.


Teknik konularda danışma

İbrahim DEMİRTAŞ

teknik@marelmakina.com

Siparişleriniz için 

 
Ayşe DEMİRTAŞ          

 satis@marelmakina.com

 

Firmamız Temel prensip olarak Türk malı ürünlere yer vermek ve yerli üretimi teşvik etmek için çaba göstermektedir ve ülkemizde üretilen hiç bir ürünü ithal etmemektedir ayrıca ithal ettiği bir çok ürünüde ülkemizde üretmek için çaba göstermektedir.
Maalesef bazı yerli üretici firmalar ürettikleri ürünün arkasında durmamaktadırlar ve sonuç olarakda bundan Türk milleti zarar görmektedir ve son kullanıcıların yerli malına olan güven kaybıda işin bir başka boyutudur.

Diğer yandan bir çok kişi veya firmada tanımadığı ve bilmediği(uzman olmadığı)konularda uzman ve çok bilgiliymiş gibi davranarak hem kendilerine hemde ülkemiz ekonomisine zarar vermektedirler bu kişi ve firmaların bu türdeki  davranışlarını son vermesini temenni ederiz.

Herkes ve her firmanın uzmanlık alanında iş yapması hem verimlilik hem de daha iyi hizmet vermesini sağlayacağına  bu suretle hem ülkemizin ekonomisine hemde kendisine daha faydalı olacaklarına inanıyoruz ve herkesin kendi işini yapmasını tavsiye ediyoruz.